Litery ze styroduru - forma reklamy zewnętrznej

15 czerwca, 2021

W reklamie zewnętrznej litery ze styroduru (styropian ekstrudowany) zajmują jedno z czołowych miejsc pod względem wydajności i efektywności.Tego typu projekt reklamy jest bardzo czytelny i bardzo reprezentacyjny, co z kolei tworzy pozytywny wizerunek firmy. Nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej firmy: instytucji, restauracji, centrum biznesowego, butiku, supermarketu czy salonu samochodowego, bez takiego elementu reklamy na elewacji. Nasza firma to kreatywny zespół specjalistów, którzy są stale gotowi do podejmowania projektów o niemal każdym stopniu złożoności. Świadczymy szereg usług w zakresie produkcji reklamy zewnętrznej i wewnętrznej dla firm, gwarantując naszym klientom wysoką jakość różnych form reklamy w tym liter ze styroduru.

Litery ze styroduru – forma reklamy zewnętrznej

Żyjemy w trójwymiarowej przestrzeni, a wszystko, co widzą nasze oczy, ma w ten czy inny sposób określoną objętość. W naturze nie ma absolutnie płaskich obiektów. Wszystko, co nas otacza, to naturalna gra światła i cienia. Jaki napis ludzkie oko będzie postrzegać lepiej i szybciej: płaski czy trójwymiarowy? Oczywiście trójwymiarowy, bo naturalnie dana jest nam możliwość widzenia świata w kilku płaszczyznach na raz.

Litery trójwymiarowe ze styroduru trafiają do nas niemal na każdym kroku. I to nie tylko na szyldach sklepów i instytucji, ale także na witrynach sklepowych, szyldach na drzwiach, logach. Można je znaleźć w księgarniach, kawiarniach i restauracjach typu fast food.To bardzo popularna forma prezentacji znaków reklamowych i informacyjnych. Litery przestrzenne 3D w zależności od rodzaju obróbki mogą mieć matową lub błyszczącą powierzchnię.

W naszej firmie zawsze można zamówić szyld, logo do biura w postaci trójwymiarowych liter ze styroduru. Biorąc pod uwagę specyfikę i skalę działalności naszych klientów, zawsze wychodzimy naprzeciw i proponujemy najlepsze opcje realizacji projektu. Wykonujemy na zamówienie logo ze styroduru, jako formę reklamy zewnętrznej dla banków, hoteli, salonów i sklepów, stoisk targowych, urzędów i innych instytucji. Wykonujemy loga według dostarczonego projektu, na życzenie klienta litery są malowanie zgodnie z wybranym kolorem. Oferujmy szeroką paletę kolorystyczną, to od naszych klientów zależy czy zamówione litery będą pomalowane w jednym kolorze czy w różnych.  

Litery ze styroduru - forma reklamy zewnętrznej

Korzyści z wykorzystania liter ze styroduru do reklamy zewnętrznej

Można skutecznie zwrócić uwagę na swój produkt i zwiększyć sprzedaż za pomocą kompetentnej reklamy zewnętrznej. Wszelkiego rodzaju szyldy, makiety piękne loga – to wszystko przyciąga uwagę. A bardzo ważne jest, aby takie przedmioty reklamowe były wysokiej jakości. Oryginalne i przyciągające wzrok litery ze styroduru to świetna okazja, by przykuć uwagę klientów. To doskonały produkt reklamowy, wykonany z materiału który nie gnije, wytrzymuje różne wpływy zewnętrzne, nie boi się zjawisk atmosferycznych. Oferujemy tworzenie produktów reklamowych ze styroduru indywidualnie dla każdego klienta.

Można u nas zamówić litery ze styroduru o dowolnej złożoności, pomożemy narysować ekskluzywny projekt i urzeczywistnić każdy projekt. Jedną z głównych zalet produkcji takich form reklamy zewnętrznej jest możliwość wytwarzania konstrukcji literowych o różnych kształtach, wzorach i rozmiarach. Litery przestrzenne ze styropianu ekstrudowanego są teraz jedną z najczęściej poszukiwanych form reklamy zewnętrznej. Dlaczego? Styrodur zdobył uznanie dzięki wyjątkowym właściwościom mechanicznym i prostocie w obróbce. Większość naszych klientów dokonuje ich zakupu ze względu na estetykę i niski koszt zakupu.

Zasadność wykorzystywania liter ze styroduru w reklamie zewnętrznej

Na współczesnym rynku styrodur jest uważany za najbardziej poszukiwany materiał w projektowaniu reklamowym. Lekkość materiału najlepiej sprawdza się w reklamie zewnętrznej, co oczywiście przyciąga klientów. Większość ludzi chętnie zwróci uwagi na tak nietypowy projekt. Ponadto za pomocą liter blokowych nie będzie trudno podzielić przestrzeń na osobne strefy. Sesja zdjęciowa wykonana na tle tak nietypowego projektu będzie bardziej oryginalna i na długo zapadnie w pamięć. Ze względu na to, że litery ze styroduru nie podlegają zmianom warunków klimatycznych i temperaturowych, mogą być stosowane w przestrzeniach otwartych.

Wszystkie opracowane napisy z wykorzystaniem liter ze styroduru mogą być wykorzystane w miejscach gdzie ważne jest podkreślenie lokalizacji firmy oraz jej prestiżu. Jest to wskazane w miejscach gdzie liczy się czytelność i estetyka miejsca.To produkty odporne na działanie zmiennych warunków środowiskowych. Produkowane przez nas litery przestrzenne 3D są łatwe w formowaniu różnych kształtów, ponadto są lekkie i dostępne cenowo. Malowane litery blokowe zachowują swój estetyczny wygląd przez długi czas.Ta forma reklamy zewnętrznej doskonale sprawdza się zawsze tam gdzie jest potrzeba wprowadzenia logo i nazwy firmy oraz innych rodzajów oznakowania firmy. Ponadto styrodur może być łączony z takimi materiałami jak: pleksi, dibond, aluminium.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z formularza
kontaktowego


    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności