Wybierze język PL EN
Logo Reklama Wizualna
Zamów
Reklamę
504 344 569
Tu jesteś     /     Strona główna     /     O firmie

O firmie

PB Reklama to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od 1997 roku specjalizuje się w produkcji reklamy wizualnej.

 
Dlaczego my?

Jakość i doświadzczenie

W okresie prowadzenia działalności nabyliśmy niezbędną wiedzę, potrzebną do realizacji powierzonych nam projektów.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy zespołem, który profesjonalnie kompleksowo i na wysokim poziomie technicznym-wizualnym wykona każde zlecenie, jak i również prace konstrukcyjne, montażowe i konserwatorskie na terenie całego kraju.

PB Reklama

Szanowni Państwo, od 2000 roku naszą profesją jest szeroko pojmowana reklama. Jesteśmy firmą produkcyjną z branży reklamy wizualnej.

 

Pozostanie zauważonym przez klienta to jedno, ale pozostanie w jego pamięci to drugie. Dlatego jeżeli stawiają Państwo na unikatowość połączoną z wysoką jakością to PB Reklama jest właściwym i najlepszym wyborem. Gwarantujemy ponadstandardowe rozwiązania, które pozwolą Państwu zaprezentować siebie i swoją działalność w pełni profesjonalny sposób. Działamy kompleksowo – od etapu projektowania poprzez produkcję i montaż wszelkiego rodzaju reklam. Każde zamówienie jest traktowane wyjątkowo, tak aby zapewnić pełną satysfakcję z zrealizowanego projektu. Wybieramy materiały najlepszej jakości, wykorzystujemy wiedzę zdobywaną przez lata i stosujemy technologie, które umożliwiają uzyskanie najlepszych efektów wizualnych.

Lata naszej pracy nad reklamą pozwoliły na zrealizowanie szerokiego spectrum projektów reklam świetlnych, przestrzennych, mobilnych, banerów, itp. Było tego naprawdę wiele. Najciekawsze z nich prezentujemy w GALERII. Wyróżnia Nas wieloletnie doświadczenie, precyzja i innowacyjność. Stawiamy na wyzwania i wiemy, że każdy pomysł da się zrealizować. Dlatego szukasz właśnie Nas.

Twoja firma jest wyjątkowa i Twoja reklama też taka będzie.

Skontaktuj się z nami
Masz pytania skontaktuj się z nami drogą telefoniczną.
504 344 569

Masz pytania zadaj za pomocą formularza kontaktowego.